| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ağırlık | 2500kg |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Tip | RASCHEL |
| Ürün tipi | plastik ağ makinesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Düğüm Tipi | düğümsüz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Renk | Mavi |
| hammadde | Naylon, PP, PE, PET, vb. |
| İplik | Yuvarlak iplik |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | Gölgelik yapma makinesi |
| Tip | Tek iğne çubuğu |
| örgü stili | örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | Gölgelik yapma makinesi |
| Tip | Tek iğne çubuğu |
| örgü stili | Örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Tip | Tek iğne mili |
| örgü modeli | örgü örmek |
| bilgisayarlı | EVET |
| Uygulama | Düğümsüz balık ağı, koruma ağı, çanta ağı ve gölgeleme ağı |
|---|---|
| Özellikleri | açık kam dişli ve 3-silindirli pozitif iplik salma sistemi |
| ölçü | E6 / E7 / E8 / E9 / E12 / E14 |
| Çalışma genişliği | Çalışma genişliği |
| Çubuk sayısı | 12 |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Ürün türü | Gölge net makinesi |
| Türü | Tek iğne çubuğu |
| Örgü tarzı | örgü |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Ürün türü | Gölge net makinesi |
|---|---|
| Türü | Tek iğne çubuğu |
| Power(W) | 3 ~ 7.5KW |
| Koşul | Yeni |
| Örgü tarzı | örgü |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Ürün türü | Gölge net makinesi |
| Türü | Tek iğne çubuğu |
| Örgü tarzı | örgü |
| Bilgisayarlı | Evet |