| Power(W) | 9kw |
|---|---|
| Dimension(L*W*H) | farklı boyut |
| Ağırlık | farklı ağırlık |
| Garanti | 1 yıl |
| Koşul | Yeni |
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Çalışma genişliği | 135"-180" |
| Hız | 200-530rpm |
| Renk | mavi |
| Güç (W) | 9kw |
|---|---|
| Boyut (U * G * Y) | farklı boyut |
| Şart | Yeni |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg/gün |
| Voltaj | 7500 |
| Otomatik Sınıflandırma | Manuel |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | %80 |
| Gerilim | Alıcı Ülkesine göre |
| Güç | Alıcı Ülkesine göre |
| Boyut | Farklı boyut |
| tip | Örgü Yedek Parçaları |
|---|---|
| Malzeme | Metal |
| kullanım | Örgü Makineleri, KS Makinesi |
| Kalite | % 100 QC Geçişi |
| özellik | yüksek sertlik |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Siyah、Özelleştirilmiş |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |