| Durum | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Tip | Tek iğne mili |
| örgü modeli | örgü örmek |
| bilgisayarlı | EVET |
| Düğüm türü | düğümsüz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Çalışma genişliği | 135 "-260" |
| hız | 400-560rpm |
| renk | Mavi ve yeşil |
| Hız | 500-600 |
|---|---|
| çubuk sayısı | 2~3 |
| iğne tipi | Bileşik İğne |
| örgü genişliği | 130 ¥, 180 ¥, 220 ¥, 240 ¥, 260 ¥ |
| Renk | Mavi, özel. |
| Voltage | According To Buyer Country |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Condition | New |
| Keywords | Fishing Net Machine |
| Warranty | 1 Year |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg / gün |
|---|---|
| Otomatik sınıf | Otomatik |
| Ağırlık | farklı ağırlık |
| Dimension(L*W*H) | * 2300 * 2800 6100 |
| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makineleri |
| Çekirdek bileşenler | PLC, dişli kutusu, pompa |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma | Manuel |
| Üretim kapasitesi | %80 |
| Gerilim | Alıcı Ülkesine göre |
| Güç | Alıcı Ülkesine göre |
| Ağırlık | farklı |
|---|---|
| İğneler | çift iğne mili |
| Özellikleri | Çift |
| çalışma genişliği | 135-260 |
| Koşul | Yeni |
| Ağırlık | 9000kg |
|---|---|
| İğneler | çift iğne mili |
| Renk | mavi |
| Özellikleri | Çift |
| çalışma genişliği | 135-260 |
| Üretim kapasitesi | 100 |
|---|---|
| Güç | 7500w |
| Örgü stili | Çarpıtmak |
| Örgü Yöntemi | Tek aşamalı |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Güç | 7500 W |
|---|---|
| Örgü stili | Çarpıtmak |
| Örgü Yöntemi | Tek aşamalı |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Boyutlar | 6100*2300*2800 |