| Ürün adı | Raşel Çözgülü Örme Makineleri |
|---|---|
| Düğüm türü | düğümsüz |
| renk | Yeni |
| bilgisayarlı | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç | 7500 W |
|---|---|
| Örgü stili | Çarpıtmak |
| Örgü Yöntemi | Bekar |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Boyutlar | 6100*2300*2800 |
| Güç(w) | 9kw |
|---|---|
| Boyut(U*G*Y) | Farklı boyut |
| Garanti | 1 yıl |
| Durum | YENİ |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg/gün |
| Tip | Tek iğne mili |
|---|---|
| Ürün Tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Durum | Yeni |
| Örgü stili | Örgü örmek |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Tip | Tek iğne mili |
|---|---|
| Ürün Tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Durum | Yeni |
| Örgü stili | Örgü örmek |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Modeli | SRCP |
|---|---|
| Çalışma genişliği | 135 '', 150 '', 180 '', 220 '', 260 '' |
| Düğüm tipi | E6, E7, E8, E9, E12, E14, E16, E18 |
| Barlar | 2 ~ 6 çubuk |
| ağırlık | 7500 kg |
| Tip | Tek iğne mili |
|---|---|
| Ürün Tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Durum | Yeni |
| Örgü stili | Örgü örmek |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Tip | Tek iğne mili |
|---|---|
| Ürün Tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Durum | Yeni |
| Örgü stili | Örgü örmek |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Tip | Tek iğne mili |
|---|---|
| Ürün Tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Durum | Yeni |
| Örgü stili | Örgü örmek |
| Bilgisayarlı | Evet |