| Durum | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Tip | Tek iğne mili |
| örgü modeli | örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |
| Uygulama | Düğümsüz balık ağı, koruma ağı, çanta ağı ve gölgeleme ağı |
|---|---|
| Özellikleri | açık kam dişli ve 3-silindirli pozitif iplik salma sistemi |
| ölçü | E6 / E7 / E8 / E9 / E12 / E14 |
| Çalışma genişliği | Çalışma genişliği |
| Çubuk sayısı | 2-6 |
| tip | Örgü Yedek Parçaları |
|---|---|
| Malzeme | Metal |
| kullanım | Örgü Makineleri, KS Makinesi |
| Kalite | % 100 QC Geçişi |
| özellik | yüksek sertlik |
| Türü | Örgü Yedek Parça |
|---|---|
| Malzeme | Metal |
| Kullanımı | Örme Makinaları, KS Makina |
| Kalite | %100 Kalite Kontrol Geçişi |
| Özellik | Yüksek Sertlik |
| Ağırlık | Farklı |
|---|---|
| İğneler | çift iğne mili |
| Özellikler | Çift |
| Çalışma genişliği | 135-260 |
| Durum | YENİ |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| türü | Otomatik |
| Boyut | 6000*6600*2500mm |
| Hız | 600 |
| Güç | 9KW |
|---|---|
| Ağırlık | 7,5 Ton |
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
| Üretim kapasitesi | 1 adet |
| Türü | Raşel |
|---|---|
| Garanti | 2years |
| Marka adı | ChenYe |
| Örgü Yöntemi | Tek |
| Satış sonrası servis | Video Teknik Desteği |
| Güç (w) | 9kw |
|---|---|
| Boyut (U * G * Y) | Farklı boyut |
| Şart | Yeni |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg/gün |
| Gerilim | 7500 |
| düğüm türü | düğümsüz |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| çalışma genişliği | 135 "-180" |
| Hız | 200-530rpm |
| Renk | mavi |