| Düğüm Tipi | düğümsüz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-560rpm |
| Renk | Mavi |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
|---|---|
| Çiğ madde | Naylon, PP, PE, PET vb. |
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
| Durum | Yeni |
| Hız | 500-550rpm |
| Düğüm Tipi | düğümsüz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-560rpm |
| Renk | Mavi |
| Boyut | 6000*6600*2500mm |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ağırlık | 9000kg |
| Renk | Özel |
| çanta genişliği | 100-250mm |
| Ağ Yoğunluğu | 20-50mm |
|---|---|
| Ürün Adı | Tarım Filesi Makinesi |
| Ağ Uzunluğu | 30m |
| Ağ Ağırlığı | 2.5kg |
| Güç | Elektrikli |
| örgü göstergesi | E3-E18 |
|---|---|
| Hız | 500-550 |
| türü | Otomatik |
| İplik Gerdirme | Elektronik |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Adı | Balık Ağı Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Mavi, özel. |
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
| Hız | 200-480rpm |
| Ölçer | E3-E18 |
| Adı | Balık Ağı Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Mavi, özel. |
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
| Ölçer | E3-E18 |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Ölçer | E3-E18 |
| ağ boyutu | 2-6mm |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |