| Üretim kapasitesi | 300-400 kg / gün |
|---|---|
| ağırlık | farklı ağırlık |
| Düğüm türü | düğümsüz |
| Şart | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç tüketimi | 5.5 kw |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Hız | 600 |
| Çanta uzunluğu | 200-400mm |
| türü | Otomatik |
| Renk | Açık/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| örgü modeli | örgü örmek |
| türü | çift iğne mili |
| Ürün Adı | File Çanta Makinası |
| Durum | Yeni |
| örgü modeli | örgü örmek |
|---|---|
| türü | çift iğne mili |
| Güç tüketimi | 5.5~7.5KW |
| Renk | Açık/Özelleştirilmiş |
| Durum | Yeni |
| Düğüm türü | düğümsüz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| renk | Mavi |
| Hammadde | Naylon, PP, PE, PET vb. |
| İplik | Yuvarlak iplik |
| Düğüm Tipi | düğümsüz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-560rpm |
| Renk | Mavi |
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-560rpm |
| Renk | Mavi |
| Ağırlık | 3000kg |
|---|---|
| Güç | 18 kw |
| ağ boyutu | 2mm-10mm |
| Genişlik | 1.5m-5m |
| Kontrol sistemi | PLC |
| Voltaj | 220V |
|---|---|
| türü | Tıbbi malzeme |
| Güç | Elektrikli |
| Servis Ömrü | Uzun |
| Satış Sonrası Hizmet | PROFESYONEL |
| Güç (w) | 9kw |
|---|---|
| Boyut (U * G * Y) | Farklı boyut |
| Şart | Yeni |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg/gün |
| Gerilim | 7500 |