| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ürün türü | Gölge net makinesi |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| Türü | Tek iğne çubuğu |
| Örgü tarzı | örgü |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | Gölgelik yapma makinesi |
| Tip | Tek iğne çubuğu |
| örgü stili | Örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |
| ürün tipi | Gölge ağı makinesi |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| tip | Tek iğne mili |
| Örgü Stili | örme |
| bilgisayarlı | Evet |
| Güç | 7 kW |
|---|---|
| Çiğ madde | Naylon, PP, PE, PET vb. |
| Ürün Adı | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Renk | mavi, Özelleştirilmiş |
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
| çubuk sayısı | 2~3 |
|---|---|
| iğne tipi | Bileşik İğne |
| örgü genişliği | 130 ¥, 180 ¥, 220 ¥, 240 ¥, 260 ¥ |
| Renk | Mavi, özel. |
| Ölçer | E3-E9 |
| Showroom Location | India, Spain |
|---|---|
| Automatic Grade | Manual |
| Width | 1.5m-5m |
| Productionspeed | 20-40 Meters Per Minute |
| Usage | Net |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg/gün |
|---|---|
| Ağırlık | farklı ağırlık |
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
| Şart | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Türü | Balık ağları |
|---|---|
| Ölçer | E3:E6:E7 |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Makine Türü | SROP-135:SROP-150;SROP-170 |
| çubuk sayısı | 2~8 |