| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Ürün türü | Gölge net makinesi |
| Türü | Tek iğne çubuğu |
| Örgü tarzı | örgü |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Tip | Tek iğne mili |
| örgü modeli | örgü örmek |
| bilgisayarlı | EVET |
| İşlev | Emniyet ağı |
|---|---|
| dayanıklılık | Yüksek |
| Güvenlik Derecelendirmesi | Yüksek |
| Ürün adı | Güvenlik Ağı Makinesi |
| Kurulum | Kurulumu kolay |
| Ağırlık | 2500kg |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Tip | RASCHEL |
| Ürün tipi | plastik ağ makinesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Düğüm Tipi | düğümsüz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-480rpm |
| Renk | Mavi |
| Güç(w) | 9 kw |
|---|---|
| Boyut(L*W*H) | Farklı boyut |
| Garanti | 1 yıl |
| Durum | Yeni |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg/gün |
| Productionspeed | 20-40 Meters Per Minute |
|---|---|
| Bars | 2~6 Bars |
| Mesh Size | 2mm-10mm |
| Automatic Grade | Manual |
| Product Type | Agriculture Vegetable Net Making Machine |
| Ürün Adı | plastik ağ yapma makinesi |
|---|---|
| Malzeme | HDPE |
| çubuk sayısı | 2-6 |
| boyut | 6100*1700*2400 |
| Ağırlık | 7500Kg |
| Örgü Şişi | E3-E18 |
|---|---|
| Hız | 500-550 |
| boyut | Özel |
| Adı | Ağ Yapma Makinesi |
| Güç | 220V/50Hz |
| Adı | Balık Ağı Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Mavi, özel. |
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
| Hız | 200-480rpm |
| Ölçer | E3-E18 |