| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makineleri |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanımı | Sebze |
| Uygulama | plastik ağ makinesi, balık ağı, spor ağı, tarım ağı |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makineleri |
|---|---|
| İğneler | çift iğne mili |
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanımı | Sebze |
| Malzeme | PP, PE, HDPE |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Otomatik kalite | Otomatik |
| ağırlık | farklı ağırlık |
| Ürün adı | Raşel Çözgülü Örme Makineleri |
| Düğüm türü | düğümsüz |
| Düğüm Tipi | düğümsüz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-560rpm |
| Renk | Mavi |
| düğüm türü | düğümsüz |
|---|---|
| çalışma genişliği | 80 "-180" |
| Hız | 200-530rpm |
| Renk | mavi |
| Garanti | 1 yıl |
| Ağırlık | farklı |
|---|---|
| İğneler | çift iğne mili |
| Özellikleri | Çift |
| çalışma genişliği | 135-260 |
| Koşul | Yeni |
| Uygulama | Düğümsüz balık ağı, koruma ağı, çanta ağı ve gölgeleme ağı |
|---|---|
| Özellikleri | açık kam dişli ve 3-silindirli pozitif iplik salma sistemi |
| ölçü | E6 / E7 / E8 / E9 / E12 / E14 |
| Çalışma genişliği | Çalışma genişliği |
| Çubuk sayısı | 12 |
| Ürün adı | Raşel Çözgülü Örme Makinaları |
|---|---|
| Hız | 200-480rpm |
| İğneler | Çift iğne çubuğu |
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanmak | meyve |
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Ana bileşenler | Motor |
| Otomatik Derecelendirme | Kılavuz |
| Üretim Kapasitesi | %80 |
| Power(W) | 9kw |
|---|---|
| Ağırlık | 9000kg |
| Koşul | Yeni |
| Ölçer | E2 / E6 / E7 / E8 / E9 / E12 |
| İğneler | Çift iğne çubuğu |