| Power(W) | 9kw |
|---|---|
| Ağırlık | 9000kg |
| Koşul | Yeni |
| Ölçer | E2 / E6 / E7 / E8 / E9 / E12 |
| İğneler | Çift iğne çubuğu |
| Güç (W) | 9KW |
|---|---|
| ağırlık | 9000kg |
| Şart | Yeni |
| ölçü | E2 / E6 / E7 / E8 / E9 / E12 |
| iğneler | Çift iğne mili |
| Ağırlık | Farklı |
|---|---|
| İğneler | çift iğne mili |
| Özellikler | Çift |
| Çalışma genişliği | 135-260 |
| Durum | YENİ |
| iğne tipi | RASCHEL |
|---|---|
| Ürün Adı | Raşel Çözgü Örme Makinası |
| Kontrol Sistemi | bilgisayarlı |
| Dikiş Oluşumu | RASCHEL |
| İplik Besleme Cihazı | Otomatik |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Tip | Tek iğne mili |
| örgü modeli | örgü örmek |
| bilgisayarlı | EVET |
| Tip | Tek iğne mili |
|---|---|
| Ürün Tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Durum | Yeni |
| Örgü stili | Örgü örmek |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | Gölgelik yapma makinesi |
| Tip | Tek iğne çubuğu |
| örgü stili | örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Tip | Tek iğne mili |
| örgü modeli | örgü örmek |
| bilgisayarlı | EVET |
| Tip | Tek iğne mili |
|---|---|
| Ürün Tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Durum | Yeni |
| Örgü stili | Örgü örmek |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Güç(w) | 9 kw |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Hız | 250-350rpm |
| Ürün Adı | Güvenlik Ağı Makinesi |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg/gün |