| Ürün Adı | Tarım Filesi Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Uzunluk | Özel |
| Garanti | 1 yıl |
| Voltaj | 220V |
| Ürün Adı | Tarım Filesi Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Uzunluk | Özel |
| Garanti | 1 yıl |
| Voltaj | 220V |
| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makineleri |
|---|---|
| İğneler | tek iğne çubuğu |
| Kullanımı | Sebze |
| Malzeme | PP, PE, HDPE |
| Uygulama | plastik ağ makinesi, balık ağı, spor ağı, tarım ağı |
| Düğüm Tipi | düğümsüz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-480rpm |
| Renk | Mavi |
| Düğüm Tipi | düğümsüz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-480rpm |
| Renk | Mavi |
| Düğüm Tipi | düğümsüz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-480rpm |
| Renk | Mavi |
| Düğüm Tipi | düğümsüz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-480rpm |
| Renk | Mavi |
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Çalışma Genişliği | 80"-180" |
| hız | 200-530rpm |
| Renk | Mavi |
| düğüm türü | düğümsüz |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| çalışma genişliği | 80 "-180" |
| Hız | 200-530rpm |
| Renk | mavi |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | Zeytin Ağı Makinası |
| Tip | Tek iğne mili |
| örgü modeli | örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |