| Ürün adı | Raşel Çözgülü Örme Makinaları |
|---|---|
| Hız | 200-480rpm |
| İğneler | tek iğne çubuğu |
| bilgisayarlı | EVET |
| Garanti | 1 yıl |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Ürün türü | suni çim makinesi |
| Türü | Çift iğne çubuğu |
| Örgü tarzı | örgü |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Ürün Adı | balık ağı makinesi |
|---|---|
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
| Ölçer | E3-E18 |
| Renk | Mavi, özel. |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Türü | Örgü Yedek Parça |
|---|---|
| Malzeme | Metal |
| Kullanımı | Örme Makinaları, KS Makina |
| Kalite | %100 Kalite Kontrol Geçişi |
| Özellik | Yüksek Sertlik |
| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makineleri |
|---|---|
| İğneler | tek iğne çubuğu |
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanımı | Sebze |
| Malzeme | PP, PE, HDPE |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg / gün |
|---|---|
| ağırlık | farklı ağırlık |
| Düğüm türü | düğümsüz |
| Şart | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| fonksiyon | Ağ Yapımı |
|---|---|
| türü | Tarım Ekipmanları |
| Güç | Elektrikli |
| Satış Sonrası Hizmet | PROFESYONEL |
| Voltaj | 220V |
| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makineleri |
|---|---|
| İğneler | tek iğne çubuğu |
| Kullanımı | Sebze |
| Malzeme | PP, PE, HDPE |
| Uygulama | plastik ağ makinesi, balık ağı, spor ağı, tarım ağı |
| Güç tüketimi | 5.5~7.5KW |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Ürün Adı | File Çanta Makinası |
| örgü modeli | örgü örmek |
| Renk | Açık/Özelleştirilmiş |
| Hız | 200-600 |
|---|---|
| Voltaj | 220V |
| Güç | Elektrikli |
| Garanti | 1 yıl |
| Uzunluk | Özel |