| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Güç | 7 kW |
|---|---|
| Çiğ madde | Naylon, PP, PE, PET vb. |
| Ürün Adı | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Renk | mavi, Özelleştirilmiş |
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
| Düğüm türü | düğümsüz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Çalışma genişliği | 135 "-260" |
| hız | 200-560rpm |
| renk | Mavi |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Ürün tipi | Gölgelik yapma makinesi |
| Tip | Tek iğne mili |
| örgü modeli | örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| hız | 200-480rpm |
| Şart | Yeni |
| Ürün adı | Raşel Çözgülü Örme Makineleri |
| ölçü | E2 / E6 / E7 / E8 / E9 / E12 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Ürün adı | Raşel Çözgülü Örme Makineleri |
| hız | 200-480rpm |
| ölçü | E2 / E6 / E7 / E8 / E9 / E12 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| Hız | 200-480rpm |
| Ölçer | E2 / E6 / E7 / E8 / E9 / E12 |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makineleri |
| Hız | 200-480rpm |
| Ölçer | E2 / E6 / E7 / E8 / E9 / E12 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makineleri |
| Hız | 200-480rpm |
| Ölçer | E2 / E6 / E7 / E8 / E9 / E12 |