| İsim | Balık Ağı Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Mavi, özel. |
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
| Ölçer | E3-E18 |
| Örgü boyutu | 2-6mm |
| Adı | Balık Ağı Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Mavi, özel. |
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
| Ölçer | E3-E18 |
| ağ boyutu | 2-6mm |
| Tip | Tek iğne mili |
|---|---|
| Ürün Tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Durum | Yeni |
| Örgü stili | Örgü örmek |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Ürün Tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Çalışma genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ürün Tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Siyah、Özelleştirilmiş |
| Çalışma genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ürün Tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Çalışma genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ürün Tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Siyah、Özelleştirilmiş |
| Çalışma genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |