| Türü | Raşel |
|---|---|
| Garanti | 2years |
| Marka adı | ChenYe |
| Örgü Yöntemi | Tek |
| Satış sonrası servis | Video Teknik Desteği |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| türü | Otomatik |
| Boyut | 6000*6600*2500mm |
| Hız | 600 |
| boyut | Özel |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Hız | 500-550 |
| Örgü Yöntemi | Özel |
| İplik Gerdirme | Elektronik |
| Model | DRCA |
|---|---|
| Çalışma genişliği | 110 '', 135 '', 150 '', 180 '', 220 '', 260 '', 340 |
| Düğüm tipi | E6,E7,E8,E9,E12,E14 |
| Barlar | 2 ~ 6 çubuk |
| Ağırlık | 7500 kg |
| Uygulama | Düğümsüz balık ağı, spor ağı, çanta ağı |
|---|---|
| Özellikleri | yağlı eksantrik dişli ve 3 silindirli pozitif iplik çıkış sistemi |
| Ölçer | Ölçer |
| İğneler | Tek İğne Bar |
| çalışma genişliği | 135-260" |
| Uygulama | Düğümsüz balık ağı, spor ağı, çanta ağı |
|---|---|
| Özellikleri | yağlanmış eksantrik dişli ve kiriş mili |
| Ölçer | Ölçer |
| İğneler | Tek İğne Mili |
| çalışma genişliği | 135-260" |
| Ağırlık | Farklı |
|---|---|
| İğneler | çift iğne mili |
| Özellikler | Çift |
| Çalışma genişliği | 135-260 |
| Durum | YENİ |
| Power(W) | 9kw |
|---|---|
| Dimension(L*W*H) | farklı boyut |
| Garanti | 1 yıl |
| Koşul | Yeni |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg / gün |
| Güç(w) | 9 kw |
|---|---|
| Boyut(L*W*H) | Farklı boyut |
| Garanti | 1 yıl |
| Şart | Yeni |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg/gün |
| Tip | Tek iğne mili |
|---|---|
| Ürün Tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Durum | Yeni |
| Örgü stili | Örgü örmek |
| Bilgisayarlı | Evet |