| Power(W) | 9kw |
|---|---|
| Ağırlık | 9000kg |
| Koşul | Yeni |
| Ölçer | E2 / E6 / E7 / E8 / E9 / E12 |
| İğneler | Çift iğne çubuğu |
| Power(W) | 9kw |
|---|---|
| Ağırlık | 9000kg |
| Koşul | Yeni |
| Ölçer | E2 / E6 / E7 / E8 / E9 / E12 |
| İğneler | Çift iğne çubuğu |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | tıbbi ağ yapma makinesi |
| Tip | Çift iğne çubuğu |
| örgü stili | Örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Tip | Tek iğne mili |
| örgü modeli | örgü örmek |
| bilgisayarlı | EVET |
| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makinaları |
|---|---|
| Hız | 200-480rpm |
| İğneler | Tek iğne mili |
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanmak | sebzeler |
| çubuk sayısı | 2~3 |
|---|---|
| iğne tipi | Bileşik İğne |
| Ölçer | E3-E9 |
| Hız | 500-600 |
| Adı | Ağ Yapma Makinesi |
| Düğüm türü | düğümsüz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Çalışma genişliği | 135 "-260" |
| hız | 200-560rpm |
| renk | Mavi |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg / gün |
| Otomatik sınıf | Otomatik |
| Ağırlık | farklı ağırlık |
| düğüm türü | düğümsüz |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| çalışma genişliği | 135 "-260" |
| Hız | 200-560rpm |
| Renk | mavi |
| düğüm türü | düğümsüz |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| çalışma genişliği | 135 "-260" |
| Hız | 200-560rpm |
| Renk | mavi |