| düğüm türü | düğümsüz |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| çalışma genişliği | 135 "-260" |
| Hız | 200-480rpm |
| Renk | mavi |
| düğüm türü | düğümsüz |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| çalışma genişliği | 80 "-180" |
| Hız | 200-530rpm |
| Renk | mavi |
| düğüm türü | düğümsüz |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| çalışma genişliği | 135 "-260" |
| Hız | 200-560rpm |
| Renk | mavi |
| fonksiyon | Ağ Yapımı |
|---|---|
| türü | Tarım Ekipmanları |
| Güç | Elektrikli |
| Satış Sonrası Hizmet | PROFESYONEL |
| Voltaj | 220V |
| Güç | 9KW |
|---|---|
| Ağırlık | 7,5 Ton |
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
| Üretim kapasitesi | 1 adet |
| Ürün Tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Sipariş üzerine yapılır |
| Çalışma genişliği | 135"-260" |
| hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Düğüm Tipi | düğümsüz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-480rpm |
| Renk | Mavi |
| İplik Gerdirme | Elektronik |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Güç | 220V/50Hz |
| boyut | Özel |
| Örgü Yöntemi | Özel |
| Çekirdek bileşenler | PLC, dişli kutusu, pompa |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma | Manuel |
| Üretim kapasitesi | %80 |
| Gerilim | Alıcı Ülkesine göre |
| Güç | Alıcı Ülkesine göre |
| Güç(w) | 9kw |
|---|---|
| Boyut(U*G*Y) | Farklı boyut |
| Garanti | 1 yıl |
| Durum | YENİ |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg/gün |