| Şart | Yeni |
|---|---|
| Çalışma genişliği | 135 "-260" |
| hız | 200-480rpm |
| Garanti | Bir yıl (ömür boyu teknik destek) |
| Hammadde | Naylon, PP, PE, PET vb. |
| Güç (w) | 9kw |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg/gün |
| Ağırlık | farklı ağırlık |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Türü | Tek iğne mili |
| Renk | Mavi/Yeşil/Beyaz/Özelleştirilmiş |
| Güç(w) | 5.5kw-11kw |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Mavi/Yeşil/Beyaz/Özelleştirilmiş |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Güç(w) | 5.5kw-11kw |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Siyah、Özelleştirilmiş |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Siyah、Özelleştirilmiş |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |