| Ürün Adı | Tarım Filesi Makinesi |
|---|---|
| Boyut | Özel |
| Uzunluk | Özel |
| Hız | 200-600 |
| Renk | Özel |
| Uygulama | düğümsüz olta ağı, koruma ağı, çanta ağı ve gölgeleme ağı |
|---|---|
| Özellikleri | açık kam dişli ve 3 silindirli pozitif iplik boşaltma sistemi |
| Ölçer | E6 / E7 / E8 / E9 / E12 / E14 |
| çalışma genişliği | çalışma genişliği |
| çubukların sayısı | 2-6 |
| Ölçer | E6,E7,E8,E9,E12,E14 |
|---|---|
| boyut | 6100*1700*2400 |
| Ağırlık | 7500Kg |
| Hız | 500-550rpm |
| Malzeme | HDPE |
| Voltaj | 220V |
|---|---|
| Boyut | Özel |
| Hız | 200-600 |
| Uzunluk | Özel |
| Güç | Elektrikli |
| Uzunluk | Özel |
|---|---|
| Güç | Elektrikli |
| Hız | 200-600 |
| Renk | Özel |
| Voltaj | 220V |
| Adı | Balık Ağı Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Mavi, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Net Uzunluk | Özel |
| Hız | 200-480rpm |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Ürün Adı | Tarım Filesi Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Uzunluk | Özel |
| Garanti | 1 yıl |
| Voltaj | 220V |
| Ürün Adı | Tarım Filesi Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Uzunluk | Özel |
| Garanti | 1 yıl |
| Voltaj | 220V |
| Ürün Adı | Tarım Filesi Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Uzunluk | Özel |
| Garanti | 1 yıl |
| Voltaj | 220V |
| Düğüm Tipi | düğümsüz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-480rpm |
| Renk | Mavi |