| Renk | Mavi/Yeşil/Beyaz/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| ürün tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Tip | Tek iğne mili |
| örgü modeli | örgü örmek |
| Renk | Açık/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| örgü modeli | örgü örmek |
| türü | çift iğne mili |
| Ürün Adı | File Çanta Makinası |
| Durum | Yeni |
| düğüm türü | düğümsüz |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| çalışma genişliği | 135 "-260" |
| Hız | 200-480rpm |
| Renk | mavi |
| düğüm türü | düğümsüz |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| çalışma genişliği | 135 "-260" |
| Hız | 200-480rpm |
| Renk | mavi |
| düğüm türü | düğümsüz |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| çalışma genişliği | 135 "-260" |
| Hız | 200-560rpm |
| Renk | mavi |
| düğüm türü | düğümsüz |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| çalışma genişliği | 80 "-180" |
| Hız | 200-530rpm |
| Renk | mavi |
| düğüm türü | düğümsüz |
|---|---|
| çalışma genişliği | 80 "-180" |
| Hız | 200-530rpm |
| Renk | mavi |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün adı | Raşel Çözgülü Örme Makineleri |
|---|---|
| iğneler | Çift iğne mili |
| Garanti | 1 yıl |
| kullanım | Sebze ağı |
| Malzeme | PP, PE, HDPE |
| güç(w) | 9KW |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg/gün |
| Ağırlık | farklı ağırlık |
| Garanti | 1 Yıl |
| Hız | 200-600 |
|---|---|
| Voltaj | 220V |
| Güç | Elektrikli |
| Garanti | 1 yıl |
| Uzunluk | Özel |