| Ağırlık | 2500kg |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Tip | RASCHEL |
| ürün tipi | plastik ağ makinesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Çalışma genişliği | 135 "-260" |
| hız | 200-480rpm |
| Garanti | Bir yıl (ömür boyu teknik destek) |
| Hammadde | Naylon, PP, PE, PET vb. |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Ürün tipi | Spor ağı yapma makinesi |
| Tip | Tek iğne mili |
| örgü modeli | örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |
| Modeli | SRCP |
|---|---|
| Çalışma genişliği | 135 '', 150 '', 180 '', 220 '', 260 '' |
| Düğüm tipi | E6, E7, E8, E9, E12, E14, E16, E18 |
| Barlar | 2 ~ 6 çubuk |
| Ağırlık | 7500 kg |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Voltage | According To Buyer Country |
| Controlsystem | PLC Control |
| Dimension | Different Size |
| İp Çapı | 0,2-0,4 mm |
|---|---|
| Hız | 30-50M/DAK |
| Garanti | 1 yıl |
| Ağırlık | 1000kg |
| Net Uzunluk | 1,2-2,4 m |
| İplik Gerdirme | Elektronik |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Güç | 220V/50Hz |
| boyut | Özel |
| Örgü Yöntemi | Özel |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Application | Fishing Industry |
| Gauge | E6-E18 |
| Production Capacity | 100-150m/h |
| Material | Stainless Steel |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Bars | 2~6 Bars |
| Twine Diameter | 0.2-0.4mm |
| Application | Fishing Industry |
| Netting Width | 1-5m |
| Bars | 2~6 Bars |
|---|---|
| Twine Diameter | 0.2-0.4mm |
| Netting Width | 1-5m |
| Application | Fishing Industry |
| Raw Material | Nylon, PP, PE, PET, Etc. |