| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Working Width | 135"-260" |
| Application | Fishing Industry |
| Netting Width | 1-5m |
| Product Function | Net Making |
| Voltage | According To Buyer Country |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Condition | New |
| Keywords | Fishing Net Machine |
| Warranty | 1 Year |
| Örgü tarzı | örgü |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| Ürün türü | Gölge net makinesi |
| Power(W) | 3 ~ 7.5KW |
| Türü | Tek iğne çubuğu |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Ürün türü | Gölge net makinesi |
| Türü | Tek iğne çubuğu |
| Örgü tarzı | örgü |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Ürün türü | tıbbi net makinesi |
| Türü | Yüksek Hızlı |
| Örgü tarzı | örgü |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Ürün türü | tıbbi net makinesi |
| Türü | Yüksek Hızlı |
| Örgü tarzı | örgü |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Düğüm türü | düğümsüz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Çalışma genişliği | 135 "-260" |
| hız | 200-480rpm |
| renk | Mavi |
| Ürün adı | Raşel Çözgülü Örme Makineleri |
|---|---|
| iğneler | Çift iğne mili |
| Garanti | 1 yıl |
| kullanım | Sebze ağı |
| Malzeme | PP, PE, HDPE |
| Uygulama | Düğümsüz balık ağı, koruma ağı, çanta ağı ve gölgeleme ağı |
|---|---|
| Özellikleri | açık kam dişli ve 3-silindirli pozitif iplik salma sistemi |
| ölçü | E6 / E7 / E8 / E9 / E12 / E14 |
| Çalışma genişliği | 6m |
| Çubuk sayısı | 2-6 |
| örgü stili | Örgü örmek |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| ürün tipi | Gölgelik yapma makinesi |
| Güç (W) | 3~7.5KW |
| Tip | Tek iğne çubuğu |