| Şart | Yeni |
|---|---|
| Çalışma genişliği | 135 "-260" |
| hız | 200-480rpm |
| Garanti | Bir yıl (ömür boyu teknik destek) |
| Hammadde | Naylon, PP, PE, PET vb. |
| ürün tipi | Gölge ağı makinesi |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| tip | Tek iğne mili |
| Örgü Stili | örme |
| bilgisayarlı | Evet |
| Makine tipi | SROP-135:SROP-150;SROP-170 |
|---|---|
| Ölçer | E3:E6:E7 |
| çubuk sayısı | 2~8 |
| Ürün tipi | Balık ağları |
| Plastik Tip | PP, PE, HDPE |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
|---|---|
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
| Ürün Türü | Balık Ağı Makinesi/Spor Ağı Makinesi |
| Hız | 200-480rpm |
| Ölçer | E3-E18 |
| Ürün Adı | Tarım Filesi Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Uzunluk | Özel |
| Garanti | 1 yıl |
| Voltaj | 220V |
| Ürün Adı | Tarım Filesi Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Uzunluk | Özel |
| Garanti | 1 yıl |
| Voltaj | 220V |
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Ana bileşenler | Motor |
| Otomatik Derecelendirme | Kılavuz |
| Üretim Kapasitesi | %80 |
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Ana bileşenler | Motor |
| Otomatik Derecelendirme | Kılavuz |
| Üretim Kapasitesi | %80 |
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Ana bileşenler | Motor |
| Otomatik Derecelendirme | Kılavuz |
| Üretim Kapasitesi | %80 |
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Ana bileşenler | Motor |
| Otomatik Derecelendirme | Kılavuz |
| Üretim Kapasitesi | %80 |