| Ürün adı | Raşel Çözgülü Örme Makineleri |
|---|---|
| Düğüm türü | düğümsüz |
| renk | Yeni |
| bilgisayarlı | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| güç(w) | 9KW |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg/gün |
| Ağırlık | farklı ağırlık |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün adı | Raşel Çözgülü Örme Makineleri |
|---|---|
| düğüm türü | düğümsüz |
| Hız | 200-480rpm |
| İğneler | tek iğne mili |
| Renk | Yeni |
| Ürün adı | Güvenlik Ağı Makinesi |
|---|---|
| kullanım | İç ve dış mekan |
| Bakım onarım | Düşük |
| Garanti | 1 yıl |
| dayanıklılık | Yüksek |
| Ürün adı | Güvenlik Ağı Makinesi |
|---|---|
| Güvenlik Derecelendirmesi | Yüksek |
| dayanıklılık | Yüksek |
| kullanım | İç ve dış mekan |
| Bakım onarım | Düşük |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Güvenlik Derecelendirmesi | Yüksek |
| Tasarım | Modern |
| Kurulum | Kurulumu kolay |
| Ürün adı | Güvenlik Ağı Makinesi |
| Güvenlik Derecelendirmesi | Yüksek |
|---|---|
| dayanıklılık | Yüksek |
| kullanım | İç ve dış mekan |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Kurulum | Kurulumu kolay |
| Düğüm türü | düğümsüz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Çalışma genişliği | 135 "-260" |
| hız | 400-560rpm |
| renk | Mavi ve yeşil |
| Güç (w) | 9kw |
|---|---|
| Boyut (U * G * Y) | Farklı boyut |
| Garanti | 1 yıl |
| Şart | Yeni |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg/gün |
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Ana bileşenler | Motor |
| Otomatik Derecelendirme | Kılavuz |
| Üretim Kapasitesi | %80 |