| Düğüm tipi | Düğümsüz |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Çalışma genişliği | 135"-180" |
| Hız | 200-530rpm |
| Renk | mavi |
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Ana bileşenler | PLC, dişli kutusu, pompa |
| Otomatik Derecelendirme | Kılavuz |
| Üretim Kapasitesi | %80 |
| Model | DRCA |
|---|---|
| Çalışma genişliği | 110 '', 135 '', 150 '', 180 '', 220 '', 260 '', 340 |
| Düğüm tipi | E6,E7,E8,E9,E12,E14 |
| Barlar | 2 ~ 6 çubuk |
| Ağırlık | 7500 kg |
| Çekirdek bileşenler | Motor |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma | Manuel |
| Üretim kapasitesi | %80 |
| Gerilim | Alıcı Ülkesine göre |
| Güç | Alıcı Ülkesine göre |
| Düğüm Tipi | düğümsüz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-560rpm |
| Renk | Mavi |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| türü | Otomatik |
| Boyut | 6000*6600*2500mm |
| Hız | 600 |
| Ölçer | E3-E18 |
|---|---|
| Renk | mavi, Özelleştirilmiş |
| Hız | 500-550rpm |
| Durum | Yeni |
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg / gün |
| Otomatik sınıf | Otomatik |
| Ağırlık | farklı ağırlık |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| Otomatik sınıf | Otomatik |
| Ağırlık | farklı ağırlık |
| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makineleri |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Otomatik sınıf | Otomatik |
| Ağırlık | farklı ağırlık |
| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makineleri |
| düğüm türü | düğümsüz |