| Otomatik Sınıflandırma | Manuel |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | %80 |
| Gerilim | Alıcı Ülkesine göre |
| Güç | Alıcı Ülkesine göre |
| Boyut | Farklı boyut |
| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makineleri |
|---|---|
| düğüm türü | düğümsüz |
| Hız | 200-480rpm |
| İğneler | tek iğne çubuğu |
| Renk | Yeni |
| Ürün adı | Raşel Çözgülü Örme Makinaları |
|---|---|
| düğüm tipi | düğümsüz |
| Hız | 200-480rpm |
| İğneler | tek iğne çubuğu |
| Renk | YENİ |
| Güç(w) | 9 kw |
|---|---|
| Boyut(L*W*H) | Farklı boyut |
| Garanti | 1 yıl |
| Durum | Yeni |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg/gün |
| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makineleri |
|---|---|
| İğneler | tek iğne çubuğu |
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanımı | Sebze |
| Uygulama | plastik ağ makinesi, balık ağı, spor ağı, tarım ağı |
| Ürün adı | Raşel Çözgülü Örme Makinaları |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanmak | sebzeler |
| Başvuru | plastik ağ makinesi, balık ağı, spor ağı, tarım ağı |
| bilgisayarlı | EVET |
| Güç(w) | 9 kw |
|---|---|
| Boyut(L*W*H) | Farklı boyut |
| Garanti | 1 yıl |
| Durum | Yeni |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg/gün |
| Güç(w) | 9 kw |
|---|---|
| Boyut(L*W*H) | Farklı boyut |
| Garanti | 1 yıl |
| Durum | Yeni |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg/gün |
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Ana bileşenler | Motor |
| Otomatik Derecelendirme | Kılavuz |
| Üretim Kapasitesi | %80 |
| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makineleri |
|---|---|
| düğüm türü | düğümsüz |
| Hız | 200-480rpm |
| İğneler | tek iğne çubuğu |
| Renk | Yeni |