| Uygulama | Düğümsüz balık ağı, spor ağı, çanta ağı |
|---|---|
| Özellikleri | yağlı eksantrik dişli ve 3 silindirli pozitif iplik çıkış sistemi |
| Ölçer | Ölçer |
| İğneler | Tek İğne Bar |
| çalışma genişliği | 135-260" |
| Uygulama | Düğümsüz balık ağı, spor ağı, çanta ağı |
|---|---|
| Özellikleri | yağlanmış eksantrik dişli ve kiriş mili |
| Ölçer | Ölçer |
| İğneler | Tek İğne Mili |
| çalışma genişliği | 135-260" |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | Zeytin Ağı Makinası |
| Tip | Tek iğne mili |
| örgü modeli | örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |
| Güç | 9KW |
|---|---|
| Ağırlık | 7,5 Ton |
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
| Üretim kapasitesi | 1 adet |
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Ana bileşenler | Motor |
| Otomatik Derecelendirme | Kılavuz |
| Üretim Kapasitesi | %80 |
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Ana bileşenler | Motor |
| Otomatik Derecelendirme | Kılavuz |
| Üretim Kapasitesi | %80 |
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Ana bileşenler | Motor |
| Otomatik Derecelendirme | Kılavuz |
| Üretim Kapasitesi | %80 |
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Ana bileşenler | Motor |
| Otomatik Derecelendirme | Kılavuz |
| Üretim Kapasitesi | %80 |
| Güç | Elektrikli |
|---|---|
| Hız | 200-600 |
| Uzunluk | Özel |
| Boyut | Özel |
| Renk | Özel |
| Ürün Türü | açık |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi | % 90 |
| Doğum yeri | Jiangsu, Çin |
| brand name | chenye |
| Güç(w) | 3000 W |