| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
|---|---|
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
| Ürün Türü | Balık Ağı Makinesi/Spor Ağı Makinesi |
| Hız | 200-480rpm |
| Ölçer | E3-E18 |
| Garanti | 1 Yıl ((Yaşam boyu Teknik Destek) |
|---|---|
| Hız | 200-480rpm |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Ölçer | E3-E18 |
| Renk | Mavi, özel. |
| Uygulama | düğümsüz balık ağı, koruma ağı, çanta ağı ve gölgeleme ağı |
|---|---|
| Özellikleri | açık kam dişli ve 3 silindirli pozitif iplik boşaltma sistemi |
| Ölçer | E6 / E7 / E8 / E9 / E12 / E14 |
| çalışma genişliği | 135-340" |
| Hız | 200-480rpm |
| Ürün Türü | Balık Ağı Makinesi/Spor Ağı Makinesi |
|---|---|
| Ölçer | E3-E18 |
| Renk | Mavi, özel. |
| Hız | 200-480rpm |
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Ana bileşenler | Motor |
| Otomatik Derecelendirme | Kılavuz |
| Üretim Kapasitesi | %80 |
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Ana bileşenler | Motor |
| Otomatik Derecelendirme | Kılavuz |
| Üretim Kapasitesi | %80 |
| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makinaları |
|---|---|
| Hız | 200-480rpm |
| İğneler | Tek iğne mili |
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanmak | sebzeler |
| Düğüm türü | düğümsüz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Çalışma genişliği | 135 "-260" |
| hız | 400-560rpm |
| renk | Mavi ve yeşil |