| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| türü | Otomatik |
| Boyut | 6000*6600*2500mm |
| Hız | 600 |
| Örgü Kalitesi | Yüksek Kalite |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | bilgisayarlı |
| Ürün Adı | Raşel Çözgü Örme Makinası |
| Örgü Yöntemi | Çözgü Örme |
| Örgü Sistemi | bilgisayarlı |
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Ana bileşenler | Motor |
| Otomatik Derecelendirme | Kılavuz |
| Üretim Kapasitesi | %80 |
| Türü | Raşel İğne |
|---|---|
| Malzeme | demir |
| Kullanımı | Örme Makineleri, KS Makinesi |
| Kalite | % 100 QC Pass |
| Özelliği | Yüksek sertlik |
| Türü | Örgü Yedek Parçaları |
|---|---|
| Malzeme | Metal |
| Kullanımı | Örgü Makineleri, KS Makinesi |
| Kalite | % 100 QC Pass |
| Özelliği | Yüksek sertlik |
| Türü | Örme Yedek Parça |
|---|---|
| Malzeme | Metal |
| Kullanımı | Örme Makineleri, KS Makinesi |
| Kalite | % 100 QC Pass |
| Özelliği | Yüksek sertlik |
| Türü | Örgü Yedek Parçaları |
|---|---|
| Malzeme | Metal |
| Kullanımı | Örgü Makineleri, KS Makinesi |
| Kalite | % 100 QC Pass |
| Özelliği | Yüksek sertlik |
| Türü | Örme Yedek Parça |
|---|---|
| Malzeme | Metal |
| Kullanımı | Örme Makineleri, KS Makinesi |
| Kalite | % 100 QC Pass |
| Özelliği | Yüksek sertlik |
| Ağırlık | 2500kg |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Tip | RASCHEL |
| ürün tipi | plastik ağ makinesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | güvenlik ağı, gölgeleme ağı, çanta net, üreme net |
|---|---|
| Özellikleri | yağlanmış eksantrik dişli takımı ve 3 silindirli pozitif iplik boşaltma sistemi |
| Çalışma genişliği | 135-260" |
| ölçü | ölçü |
| hız | hız |