| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Ana bileşenler | Motor |
| Otomatik Derecelendirme | Kılavuz |
| Üretim Kapasitesi | %80 |
| Çekirdek bileşenler | Motor |
|---|---|
| Otomatik sınıf | Manuel |
| Üretim kapasitesi | % 80 |
| Gerilim | Alıcı Ülkesine göre |
| Güç | Alıcı Ülkesine göre |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | tarımsal ağ yapma makinesi |
| Tip | Tek iğne mili |
| örgü modeli | örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Tip | Tek iğne mili |
| örgü modeli | örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Tip | Tek iğne mili |
| örgü modeli | örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |
| Model | SRCP |
|---|---|
| Çalışma genişliği | 135 '', 150 '', 180 '', 220 '', 260 '' |
| Düğüm tipi | E6, E7, E8, E9, E12, E14, E16, E18 |
| Barlar | 2 ~ 6 çubuk |
| Ağırlık | 7500 kg |
| Güç | 7,2W |
|---|---|
| Örgü stili | Çarpıtmak |
| Örgü Yöntemi | Çift |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Boyutlar | 8200*1700*2400 |
| Ağırlık | 2500kg |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Tip | RASCHEL |
| ürün tipi | plastik ağ makinesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Tip | Tek iğne mili |
| örgü modeli | örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |
| Türü | Örme Yedek Parça |
|---|---|
| Malzeme | Metal |
| Kullanımı | Örme Makineleri, KS Makinesi |
| Kalite | % 100 QC Pass |
| Özelliği | Yüksek sertlik |