| Durum | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Tip | Tek iğne mili |
| örgü modeli | örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |
| Ağırlık | 2500kg |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Tip | RASCHEL |
| ürün tipi | plastik ağ makinesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Ağırlık | 2500kg |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Tip | RASCHEL |
| ürün tipi | plastik ağ makinesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makinaları |
|---|---|
| Hız | 200-480rpm |
| İğneler | Tek iğne mili |
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanmak | sebzeler |
| Ağırlık | 2500kg |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Tip | RASCHEL |
| ürün tipi | plastik ağ makinesi |
| Garanti | 1 yıl |
| tip | Örgü Yedek Parçaları |
|---|---|
| Malzeme | Metal |
| kullanım | Örgü Makineleri, KS Makinesi |
| Kalite | % 100 QC Geçişi |
| özellik | yüksek sertlik |
| Otomatik Sınıflandırma | Manuel |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | %80 |
| Gerilim | Alıcı Ülkesine göre |
| Güç | Alıcı Ülkesine göre |
| Boyut | Farklı boyut |
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Ana bileşenler | Motor |
| Otomatik Derecelendirme | Kılavuz |
| Üretim Kapasitesi | %80 |
| Çekirdek bileşenler | PLC, dişli kutusu, pompa |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma | Manuel |
| Üretim kapasitesi | %80 |
| Gerilim | Alıcı Ülkesine göre |
| Güç | Alıcı Ülkesine göre |
| Ürün Adı | plastik ağ yapma makinesi |
|---|---|
| Malzeme | HDPE |
| çubuk sayısı | 2-6 |
| boyut | 6100*1700*2400 |
| Ağırlık | 7500Kg |