| Durum | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | Zeytin Ağı Makinası |
| Tip | Tek iğne mili |
| örgü modeli | örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |
| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makinaları |
|---|---|
| Hız | 200-480rpm |
| İğneler | Tek iğne mili |
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanmak | sebzeler |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Tip | Tek iğne mili |
| örgü modeli | örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |
| Controlsystem | PLC Control |
|---|---|
| Product Type | Agriculture Vegetable Net Making Machine |
| Mesh Size | 2mm-10mm |
| Bars | 2~6 Bars |
| Width | 1.5m-5m |
| Showroom Location | India, Spain |
|---|---|
| Automatic Grade | Manual |
| Width | 1.5m-5m |
| Productionspeed | 20-40 Meters Per Minute |
| Usage | Net |
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Ana bileşenler | Motor |
| Otomatik Derecelendirme | Kılavuz |
| Üretim Kapasitesi | %80 |
| Ürün türü | tarım sebze net makinesi |
|---|---|
| Örgü tarzı | örgü |
| Koşul | Yeni |
| Türü | Tek iğne çubuğu |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | Gölgelik yapma makinesi |
| Tip | Tek iğne çubuğu |
| örgü stili | örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |
| ürün tipi | tarım sebze ağı yapma makinesi |
|---|---|
| örgü stili | örgü örmek |
| Şart | Yeni |
| Tip | Tek iğne çubuğu |
| bilgisayarlı | Evet |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Ürün tipi | Ordu ağı yapma makinesi |
| Tip | Tek iğne mili |
| örgü modeli | örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |