| Koşul | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | Gölgelik yapma makinesi |
| Tip | Tek iğne çubuğu |
| örgü stili | örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Tip | Tek iğne mili |
| örgü modeli | örgü örmek |
| bilgisayarlı | EVET |
| Adı | Ağ Yapma Makinesi |
|---|---|
| iğne tipi | Bileşik İğne |
| Ölçer | E3-E9 |
| Hız | 500-600 |
| örgü genişliği | 130 ¥, 180 ¥, 220 ¥, 240 ¥, 260 ¥ |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
|---|---|
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
| Ürün Türü | Balık Ağı Makinesi/Spor Ağı Makinesi |
| Hız | 200-480rpm |
| Ölçer | E3-E18 |
| Ölçer | E3-E18 |
|---|---|
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
| Hız | 200-480rpm |
| Renk | Mavi, özel. |
| Ürün Türü | Balık Ağı Makinesi/Spor Ağı Makinesi |
| Garanti | 1 Yıl ((Yaşam boyu Teknik Destek) |
|---|---|
| Ürün Türü | Balık Ağı Makinesi/Spor Ağı Makinesi |
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
| Renk | Mavi, özel. |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| düğüm türü | düğümsüz |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| çalışma genişliği | 135 "-260" |
| Hız | 200-560rpm |
| Renk | mavi |
| örgü stili | örgü örmek |
|---|---|
| Başvuru | Tarım Serası |
| ürün tipi | Gölgelik yapma makinesi |
| Güç (w) | 3~7.5KW |
| Tip | Tek iğne çubuğu |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg/gün |
|---|---|
| Ağırlık | farklı ağırlık |
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
| Şart | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Hız | 200-480rpm |
|---|---|
| Ölçer | E3-E18 |
| Garanti | 1 Yıl ((Yaşam boyu Teknik Destek) |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Renk | Mavi, özel. |