| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makinaları |
|---|---|
| İğneler | çift iğne mili |
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanmak | sebzeler |
| Malzeme | PP, PE, HDPE |
| Ağırlık | 2500kg |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Tip | RASCHEL |
| ürün tipi | plastik ağ makinesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makinaları |
|---|---|
| Hız | 200-480rpm |
| İğneler | Tek iğne mili |
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanmak | sebzeler |
| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makinaları |
|---|---|
| Hız | 200-480rpm |
| İğneler | Tek iğne mili |
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanmak | sebzeler |
| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makinaları |
|---|---|
| Hız | 200-480rpm |
| İğneler | Tek iğne mili |
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanmak | sebzeler |
| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makinaları |
|---|---|
| Hız | 200-480rpm |
| İğneler | Tek iğne mili |
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanmak | sebzeler |
| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makinaları |
|---|---|
| İğneler | Tek iğne mili |
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanmak | sebzeler |
| Başvuru | plastik ağ makinesi, balık ağı, spor ağı, tarım ağı |
| Ağırlık | 2500kg |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Tip | RASCHEL |
| ürün tipi | plastik ağ makinesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makinaları |
|---|---|
| Hız | 200-480rpm |
| İğneler | Tek iğne mili |
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanmak | sebzeler |
| Renk | Yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Üretim kapasitesi | 40-125kg/gün |
| Şart | Yeni |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |