| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Ürün türü | suni çim makinesi |
| Türü | Çift iğne çubuğu |
| Örgü tarzı | örgü |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Ürün türü | suni çim yapma makinesi |
| Türü | Çift iğne mili |
| Örgü Stili | örgü |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | suni çim yapma makinesi |
| Tip | Çift iğne çubuğu |
| örgü stili | örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Ürün türü | suni çim makinesi |
| Türü | Çift iğne çubuğu |
| Örgü tarzı | örgü |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | Gölgelik yapma makinesi |
| Tip | Tek iğne çubuğu |
| örgü stili | örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |
| Düğüm Tipi | düğümsüz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-480rpm |
| Renk | Mavi |
| Düğüm Tipi | düğümsüz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-480rpm |
| Renk | Mavi |