| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Ürün adı | Raşel Çözgülü Örme Makinaları |
| Hız | 200-480rpm |
| ölçer | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Ürün adı | Raşel Çözgülü Örme Makinaları |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanmak | sebzeler |
| Başvuru | plastik ağ makinesi, balık ağı, spor ağı, tarım ağı |
| bilgisayarlı | EVET |
| Tip | çift iğne mili |
|---|---|
| bilgisayarlı | Evet |
| Şart | Yeni |
| Ürün tipi | Gölgelik yapma makinesi |
| örgü modeli | örgü örmek |
| Tip | çift iğne mili |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Evet |
| Durum | YENİ |
| Ürün Tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Örgü stili | örgü örmek |
| Tip | Tek iğne mili |
|---|---|
| Ürün Tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Durum | Yeni |
| Örgü stili | Örgü örmek |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Hız | 550-650 |
| türü | çift iğne mili |
| örgü modeli | örgü örmek |
| bilgisayarlı | - Evet. |
| Tip | Tek iğne mili |
|---|---|
| Ürün Tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Durum | Yeni |
| Örgü stili | Örgü örmek |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Modeli | SRCP |
|---|---|
| Çalışma genişliği | 135 '', 150 '', 180 '', 220 '', 260 '' |
| Düğüm tipi | E6, E7, E8, E9, E12, E14, E16, E18 |
| Barlar | 2 ~ 6 çubuk |
| ağırlık | 7500 kg |
| Otomatik Sınıflandırma | Manuel |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | %80 |
| Gerilim | Alıcı Ülkesine göre |
| Güç | Alıcı Ülkesine göre |
| Boyut | Farklı boyut |
| Hız | 200-480rpm |
|---|---|
| Ölçer | E3-E18 |
| Garanti | 1 Yıl ((Yaşam boyu Teknik Destek) |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Renk | Mavi, özel. |