| Ağırlık | 9000kg |
|---|---|
| İğneler | çift iğne mili |
| Renk | mavi |
| Özellikleri | Çift |
| çalışma genişliği | 135-260 |
| Çekirdek bileşenler | Motor |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma | Manuel |
| Üretim kapasitesi | %80 |
| Gerilim | Alıcı Ülkesine göre |
| Güç | Alıcı Ülkesine göre |
| Güç(w) | 9 kw |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg/gün |
| Ağırlık | farklı ağırlık |
| Garanti | 1 yıl |
| Power(W) | 9kw |
|---|---|
| Dimension(L*W*H) | farklı boyut |
| Garanti | 1 yıl |
| Koşul | Yeni |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg / gün |
| Güç (W) | 9KW |
|---|---|
| Boyut (L * W * H) | Farklı boyut |
| Garanti | 1 yıl |
| Şart | Yeni |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg / gün |
| Otomatik Sınıflandırma | Manuel |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | %80 |
| Gerilim | Alıcı Ülkesine göre |
| Güç | Alıcı Ülkesine göre |
| Boyut | Farklı boyut |
| Güç(w) | 9kw |
|---|---|
| Boyut(U*G*Y) | Farklı boyut |
| Garanti | 1 yıl |
| Durum | YENİ |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg/gün |
| Power(W) | 9kw |
|---|---|
| Dimension(L*W*H) | farklı boyut |
| Ağırlık | farklı ağırlık |
| Garanti | 1 yıl |
| Koşul | Yeni |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Siyah、Özelleştirilmiş |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |