| Ürün Tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Çalışma genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ürün Tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Çalışma genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ürün Tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Siyah、Özelleştirilmiş |
| Çalışma genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Modeli | SRCP |
|---|---|
| Çalışma genişliği | 135 '', 150 '', 180 '', 220 '', 260 '' |
| Düğüm tipi | E6, E7, E8, E9, E12, E14, E16, E18 |
| Barlar | 2 ~ 6 çubuk |
| ağırlık | 7500 kg |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | tıbbi ağ yapma makinesi |
| Tip | Çift iğne çubuğu |
| örgü stili | örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ürün Tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Siyah、Özelleştirilmiş |
| Çalışma genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |