| Güç(w) | 9 kw |
|---|---|
| Boyut(L*W*H) | Farklı boyut |
| Garanti | 1 yıl |
| Durum | Yeni |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg/gün |
| Güç (W) | 9KW |
|---|---|
| Boyut (L * W * H) | Farklı boyut |
| ağırlık | farklı ağırlık |
| Garanti | 1 yıl |
| Şart | Yeni |
| Plastik İşlenmiş | PE, PP, Polistiren, PA, PET, PC, HDPE, Ahşap Plastik, ABS/PP, HDPE/PP, PE/PP, LDPE |
|---|---|
| Uygulama | Bar, tel, boru, granüller, film, profil, tabaklar, filament, peletleme |
| Vida Tasarımı | tek vida |
| Vida Malzemesi | 38CrMoAl |
| Vida çapı (mm) | 65 |
| Üretim kapasitesi | 100 |
|---|---|
| Güç | 7500w |
| Örgü stili | Çarpıtmak |
| Örgü Yöntemi | Tek aşamalı |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Ölçer | E3-E18 |
|---|---|
| Renk | mavi, Özelleştirilmiş |
| Hız | 500-550rpm |
| Durum | Yeni |
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
| Güç(w) | 9 kw |
|---|---|
| Boyut(L*W*H) | Farklı boyut |
| Garanti | 1 yıl |
| Durum | Yeni |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg/gün |
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Çalışma genişliği | 135"-180" |
| Hız | 200-530rpm |
| Renk | mavi |
| Güç(w) | 9 kw |
|---|---|
| Boyut(L*W*H) | Farklı boyut |
| Garanti | 1 yıl |
| Şart | Yeni |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg/gün |
| Hız | 200-500 |
|---|---|
| Ölçer | E2,E3,E6,E9,E12,E14 |
| iğne tipi | Mandallı İğne |
| çubuk sayısı | 2~6 |
| Renk | Mavi, özel. |
| Ölçer | E6,E7,E8,E9,E12,E14 |
|---|---|
| Ağırlık | 7500Kg |
| Malzeme | HDPE |
| çubuk sayısı | 2-6 |
| Hız | 500-550rpm |