| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Ana bileşenler | Motor |
| Otomatik Derecelendirme | Kılavuz |
| Üretim Kapasitesi | %80 |
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Ana bileşenler | Motor |
| Otomatik Derecelendirme | Kılavuz |
| Üretim Kapasitesi | %80 |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg / gün |
|---|---|
| Otomatik sınıf | Otomatik |
| Ağırlık | farklı ağırlık |
| Dimension(L*W*H) | * 2300 * 2800 6100 |
| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makineleri |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg / gün |
|---|---|
| Ağırlık | farklı ağırlık |
| Dimension(L*W*H) | * 2300 * 2800 6100 |
| düğüm türü | düğümsüz |
| Koşul | Yeni |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | tıbbi ağ yapma makinesi |
| Tip | Çift iğne çubuğu |
| örgü stili | Örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makineleri |
| Hız | 200-480rpm |
| Ölçer | E2 / E6 / E7 / E8 / E9 / E12 |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Ürün türü | tıbbi net makinesi |
| Türü | Çift iğne çubuğu |
| Örgü tarzı | örgü |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Çalışma genişliği | 135 "-260" |
| hız | 200-480rpm |
| Garanti | Bir yıl (ömür boyu teknik destek) |
| Hammadde | Naylon, PP, PE, PET vb. |
| Ağırlık | 2500kg |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Tip | RASCHEL |
| ürün tipi | plastik ağ makinesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Power(W) | 9kw |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| Ölçer | E2 / E6 / E7 / E8 / E9 / E12 |
| İğneler | Çift iğne çubuğu |
| düğüm türü | düğümsüz |