| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Keywords | Fishing Net Machine |
| Twine Diameter | 0.2-0.4mm |
| Yarn | Round Yarn |
| Condition | New |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Keywords | Fishing Net Machine |
| Controlsystem | PLC Control |
| Gauge | E3-E18 |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Ürün türü | Gölge net makinesi |
| Türü | Tek iğne çubuğu |
| Örgü tarzı | örgü |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Ürün türü | tıbbi net makinesi |
| Türü | Tek iğne çubuğu |
| Örgü tarzı | örgü |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Ürün türü | tarım sebze net makinesi |
|---|---|
| Örgü tarzı | örgü |
| Koşul | Yeni |
| Türü | Tek iğne çubuğu |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Ürün türü | tıbbi net makinesi |
| Türü | Tek iğne çubuğu |
| Örgü tarzı | örgü |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Ürün türü | tıbbi net makinesi |
| Türü | Yüksek Hızlı |
| Örgü tarzı | örgü |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Ürün türü | Gölge net makinesi |
|---|---|
| Türü | Tek iğne çubuğu |
| Power(W) | 3 ~ 7.5KW |
| Koşul | Yeni |
| Örgü tarzı | örgü |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Ürün türü | Gölge net makinesi |
| Türü | Tek iğne çubuğu |
| Örgü tarzı | örgü |
| Bilgisayarlı | Evet |