| Ürün adı | Raşel Çözgülü Örme Makinaları |
|---|---|
| İğneler | tek iğne çubuğu |
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanmak | sebzeler |
| Başvuru | plastik ağ makinesi, balık ağı, spor ağı, tarım ağı |
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Çalışma Genişliği | 80"-180" |
| Hız | 200-530rpm |
| Renk | Mavi |
| Düğüm Tipi | düğümsüz |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| çalışma Genişliği | 80"-180" |
| Hız | 200-530rpm |
| Renk | mavi |
| Otomatik Sınıflandırma | Manuel |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | %80 |
| Gerilim | Alıcı Ülkesine göre |
| Güç | Alıcı Ülkesine göre |
| Boyut | Farklı boyut |
| Güç(w) | 9 kw |
|---|---|
| Boyut(L*W*H) | Farklı boyut |
| Garanti | 1 yıl |
| Şart | Yeni |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg/gün |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | tıbbi ağ yapma makinesi |
| Tip | Çift iğne çubuğu |
| örgü stili | örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ürün Tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Siyah、Özelleştirilmiş |
| Çalışma genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |