| Renk | Mavi/Yeşil/Beyaz/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| ürün tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Tip | Tek iğne mili |
| örgü modeli | örgü örmek |
| Hız | 250-350rpm |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg/gün |
| Durum | Yeni |
| Vurgulamak | Güvenlik Ağı Yapma Makinesi, İnşaat Güvenlik Ağı Makinesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Ürün türü | Gölge net makinesi |
| Türü | Tek iğne çubuğu |
| Örgü tarzı | örgü |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Ürün adı | Raşel Çözgü Örme Makinaları |
|---|---|
| Hız | 200-480rpm |
| İğneler | Tek iğne mili |
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanmak | sebzeler |
| örgü genişliği | 130 ¥, 180 ¥, 220 ¥, 240 ¥, 260 ¥ |
|---|---|
| çubuk sayısı | 2~6 |
| Hız | 200-500 |
| iğne tipi | Mandallı İğne |
| Adı | Ağ Yapma Makinesi |
| Ürün Türü | açık |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi | % 90 |
| Doğum yeri | Jiangsu, Çin |
| brand name | chenye |
| Güç(w) | 3000 W |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Ürün türü | Gölge net makinesi |
| Türü | Tek iğne çubuğu |
| Örgü tarzı | örgü |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Ürün türü | tıbbi net makinesi |
| Türü | Yüksek Hızlı |
| Örgü tarzı | örgü |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Ürün türü | tıbbi net makinesi |
| Türü | Yüksek Hızlı |
| Örgü tarzı | örgü |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Ürün türü | Gölge ağı makinesi |
| Örgü Stili | örgü |
| Power(W) | 3 ~ 7.5KW |
| Renk | Bule / Yeşil / Beyaz / Özelleştirilmiş |