| Hız | 200-500 |
|---|---|
| Ölçer | E2,E3,E6,E9,E12,E14 |
| iğne tipi | Mandallı İğne |
| çubuk sayısı | 2~6 |
| Renk | Mavi, özel. |
| Güç | 9KW |
|---|---|
| Ağırlık | 7,5 Ton |
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
| Üretim kapasitesi | 1 adet |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Condition | New |
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Yarn | Round Yarn |
| Power Source | Electric |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |