| çubuk sayısı | 2~3 |
|---|---|
| iğne tipi | Bileşik İğne |
| örgü genişliği | 130 ¥, 180 ¥, 220 ¥, 240 ¥, 260 ¥ |
| Renk | Mavi, özel. |
| Ölçer | E3-E9 |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Keywords | Fishing Net Machine |
| Controlsystem | PLC Control |
| Gauge | E3-E18 |
| düğüm türü | düğümsüz |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| çalışma genişliği | 135 "-180" |
| Hız | 200-530rpm |
| Renk | mavi |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Voltage | According To Buyer Country |
| Controlsystem | PLC Control |
| Dimension | Different Size |
| Showroom Location | India, Spain |
|---|---|
| Automatic Grade | Manual |
| Width | 1.5m-5m |
| Productionspeed | 20-40 Meters Per Minute |
| Usage | Net |
| Güç (w) | 9kw |
|---|---|
| Boyut (U * G * Y) | Farklı boyut |
| Şart | Yeni |
| Üretim kapasitesi | 300-400 kg/gün |
| Gerilim | 7500 |
| örgü genişliği | 130 ¥, 180 ¥, 220 ¥, 240 ¥, 260 ¥ |
|---|---|
| çubuk sayısı | 2~6 |
| Hız | 200-500 |
| iğne tipi | Mandallı İğne |
| Adı | Ağ Yapma Makinesi |
| Ölçer | E3-E9 |
|---|---|
| örgü genişliği | 130 ¥, 180 ¥, 220 ¥, 240 ¥, 260 ¥ |
| iğne tipi | Bileşik İğne |
| Hız | 500-600 |
| Adı | Ağ Yapma Makinesi |
| Adı | Balık Ağı Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Mavi, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Net Uzunluk | Özel |
| Hız | 200-480rpm |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Ürün Tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Sipariş üzerine yapılır |
| Çalışma genişliği | 135"-260" |
| hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |