| Güç | 7 kW |
|---|---|
| Çiğ madde | Naylon, PP, PE, PET vb. |
| Ürün Adı | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Renk | mavi, Özelleştirilmiş |
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
| Garanti | 1 yıl (yaşam boyu teknik destek) |
|---|---|
| Güç | 7 kW |
| Renk | mavi, Özelleştirilmiş |
| Hız | 500-550rpm |
| Ölçer | E3-E18 |
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
|---|---|
| Renk | mavi, Özelleştirilmiş |
| Ölçer | E3-E18 |
| Çiğ madde | Naylon, PP, PE, PET vb. |
| Güç | 7 kW |
| Hız | 120-250m/dak |
|---|---|
| Genişlik | 1.5m-5m |
| Kontrol sistemi | PLC |
| Ürün adı | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Boyut | 7000*3000*3000mm |
| Ağırlık | 3000kg |
|---|---|
| Güç | 18 kw |
| ağ boyutu | 2mm-10mm |
| Genişlik | 1.5m-5m |
| Kontrol sistemi | PLC |
| Ürün adı | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Genişlik | 1.5m-5m |
| Hız | 120-250m/dak |
| Ölçer | 4G-14G |
| Ölçer | 4G-14G |
|---|---|
| Genişlik | 1.5m-5m |
| Ağırlık | 3000kg |
| Ürün adı | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Kontrol sistemi | PLC |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Tip | Tek iğne mili |
| örgü modeli | örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Tip | Tek iğne mili |
| örgü modeli | örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| ürün tipi | Gölgelik Yapma Makinesi |
| Tip | Tek iğne mili |
| örgü modeli | örgü örmek |
| bilgisayarlı | Evet |