| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Türü | Tek iğne mili |
| Renk | Mavi/Yeşil/Beyaz/Özelleştirilmiş |
| Güç(w) | 5.5kw-11kw |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Mavi/Yeşil/Beyaz/Özelleştirilmiş |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Güç(w) | 5.5kw-11kw |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Mavi/Yeşil/Beyaz/Özelleştirilmiş |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Güç(w) | 5.5kw-11kw |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Çalışma Genişliği | 135"-260" |
| Hız | 200-450rpm |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |
| Key Selling Points | High Productivity |
|---|---|
| Bars | 2~6 Bars |
| Voltage | According To Buyer Country |
| Product Type | Agriculture Vegetable Net Making Machine |
| Materialused | HDPE (High-Density Polyethylene) Yarn |
| Ölçer | E3-E9 |
|---|---|
| örgü genişliği | 130 ¥, 180 ¥, 220 ¥, 240 ¥, 260 ¥ |
| iğne tipi | Bileşik İğne |
| Hız | 500-600 |
| Adı | Ağ Yapma Makinesi |
| çubuk sayısı | 2~3 |
|---|---|
| iğne tipi | Bileşik İğne |
| Ölçer | E3-E9 |
| Hız | 500-600 |
| Adı | Ağ Yapma Makinesi |
| Adı | Balık Ağı Yapma Makinesi |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl ((Yaşam boyu Teknik Destek) |
| Renk | Mavi, özel. |
| Düğüm tipi | Düğümsüz |
| Ölçer | E3-E18 |
| Ürün Türü | Gölgelik Yapma Makinesi |
|---|---|
| Türü | Tek iğne mili |
| Renk | Mavi/Yeşil/Beyaz/Özelleştirilmiş |
| Güç(w) | 5.5kw-11kw |
| Boyut | 2m/2,5m/3,4m/3,8m/4,5m/5,5m/6m/6,6m/8,6m/9,6m/11m |